تا ۵۰% تخفیف جشنواره رادیکال
مجموعه رادیکال در نظر دارد تا با جشنواره تخفیفی خود به کسب و کارهای بیشتری در جهت رشد، هوشمند سازی و کاهش هزینه کمک نماید.

محصولات رادیکال

نرم افزار انبارداری

سیستم جامع تامین كنندگان و مدیریت انبار رادیکال، با محاسبه فرآیند ثبت عملیات، موجودی کالا و حساب تامین کنندگان، مدیریت انبار را برای شما تسهیل می‌بخشد.

نرم افزار منابع انسانی

این سیستم با کاربری ساده و بسیار آسان برای ثبت اطلاعات پرسنلی، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد با قابلیت اتصال به دستگاه حضور و غیاب بصورت یکپارچه عمل می کند.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

در این سیستم، ضمن افزایش سودآوری و سرعت ارائه خدمات به مشتریان، شما می توانید بصورت یکپارچه وضعیت فروش و کالاهای خود را مدیریت نمایید.

نرم افزار جامع رادیکال

در سیستم جامع رادیکال که قابلیت دسترسی بصورت آنلاین برای کاربران فراهم شده، امکان نظارت و مدیریت کسب وکارتان در هر ساعت از شبانه روز و از هر مکانی فراهم گردیده است.

همین حالا درخواست خرید خود را آنلاین با تخفیف ویژه ثبت کنید.

هوشمند سازی کسب و کار رادیکال

کیوسک رستورانی - فروشگاهی

کیوسک رادیکال، قابل اتصال به سیستم یکپارچه مدیریت کسب و کار شما می باشد و در کاهش زمان سفارش و هزینه تاثیر بسزایی دارد.

تبلت سفارش گیر

در تبلت رادیکال قابلیت ثبت فاکتور،پرداخت مبلغ و پرینت رسید در محل فروشگاه/ میز مشتری توسط بازایاب ،گارسون و ... فراهم شده است.

دستگاه SPOS

این دستگاه یک ترمینال پرداخت ایمن ویژه شرکت های پخش و بازاریاب ها می باشد که عملیات ثبت و پرداخت فاکتور را همزمان انجام می دهد.

اپلیکیشن اندروید و iOS

وب اپلیکیشن رادیکال، محیطی را فراهم می سازد تا مدیران، کاربران و مشتریان دسترسی لحظه ای به اسناد و گزارشات داشته باشند.

نحوه خرید محصولات
با ۳۰ روز ضمانت بازگشت محصولات ، با اطمینان خرید نمایید.

همین حالا در جشنواره شرکت کنید!

با تکمیل فرم علاوه بر دریافت کد تخفیف ، از یک جلسه مشاوره رایگان ویژه کسب وکار خود بهره مند شوید.پس از تکمیل فرم، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.کد تخفیف به شماره تلفن شما ارسال خواهد شد

خدمات و پشتیبانی رادیکال